Среда, 22.05.2019, 12:42
Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Поиск
Друзья сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Ліцензія №377567 від 18.01.2008р. Здійснюється згідно Закону України "Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів" №1961-IV від 01.07.2004р.
 
Предмет

З 01.07.2004 набув чинності Закон України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», відповідно до якого всі власники транспортних засобів зобов’язані страхувати власну цивільно-правову відповідальність перед третіми особами.
Українська страхова компанія «Княжа» пропонує Вам застрахувати Вашу цивільно-правову відповідальність під час експлуатації автомобіля.
 
Ризики

Авто страхування за "ОСЦПВ" передбачає страхування Вашої відповідальності перед третьою стороною за шкоду завдану її майну, здоров'ю та життю.

Ліміти відповідальності

При шкоді, заподіяній майну -25500,00 грн.
При шкоді, заподіяній життю і здоровью - 51000,00 грн.
Страховий платіж
за договором визначається індивідуально, шляхом добутку базового платежу та відповідних коригуючих коефіцієнтів, і залежить від:
1.   типу договору страхування;
2.   типу транспортного засобу;
3.   території переважного використання транспортного засобу;
4.   сфери використання транспортного засобу;
5.   водійського стажу осіб;
6.   кількості зазначених у договорі осіб;
7.   терміну дії договору страхування.
Вам надається можливість самостійного розрахунку вартості страхового платежу.
 
Переваги та можливості програми:

Ми гарантуємо відшкодування збитків, завданих Вами третій стороні на суму, ліміт якої, визначений законодавством України і становить: при шкоді заподіяній майну 25500 гривень; при шкоді заподіяній життю та здоров’ю 51000 гривень.
    Ви будете правослухняним громадянином, на відміну від тих осіб, які експлуатують свій автомобіль без наявності полісу обов’язкового страхування цивільно правової відповідальності, що заборонено законодавством України, і за що передбачається адміністративна відповідальність .
    Ви зможете обрати оптимальний для Вас тип полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності. Це дасть Вам змогу мінімізувати Ваші витрати на придбання страхового полісу, при цьому отримати повне страхове покриття відповідно вищезазначеному закону.
    Ви можете отримати пільги на придбання полісу страхування цивільно-правової відповідальності, якщо ви належите до категорії громадян, яким передбачені пільги у вищезазначеному законі.
    Ви отримуєте суттєві знижки у разі страхування одночасно декількох транспортних засобів на термін 1 рік.
    Вам буде запропонований індивідуальний підхід . Якщо Ви безаварійно експлуатуєте автомобіль протягом певного періоду, а також при відсутності страхових випадків за цей період, ви можете отримати знижки при наступному придбанні страхового полісу за системою «бонус-малус».

Наш e-mail: insuarance.all@gmail.com


Как купить 100 клиентов за 10 долларов? Ответ тут! Заработай на своем сайте
Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100